30 Mart 2011 Çarşamba

Bir Acayip Haldeyim Dinle Bunları!!!!

Kedilerden acayip korkuyorum.. ve olur olmaz yerlerde kediler yüzüden çığlık atıp etrafımdakilerin ödünü patlatıyorum. Geçen gece uyur uyanık bir haldeyken yatakta bir kedinin gezindiğini gördüm ve bastım çığlığı fırladım yataktan! tabi kedi medi yok ortalıkta! kocam çığlığıma uyandı ve etrafa yumruklar savurmaya başladı.. tabi ortada hiçbişey olmayınca noluyo diye sordu bana.. diyemedim tabi manyağım ben kediler görüyom rüyamda diye.. kabus gördüm dedim ;) çok korkunçtu eve silahlı adamlar girmişti falan dedim.. sarıldık uyuduk..

et, tavuk ve balığa çiğ olduğunda dokunmaya tahammülüm yok.. midem bulanıyor, içim çekiliyor.. o yüzden et yemeklerini tek başıma pişirmeyi sevmiyorum. eldivenle et doğramak zorunda kalıyorum.

yeni değişmiş  nevresim takımında yatmayı çok sevdiğim için 3 güne bir nevresim takımlarını değiştiriyorum.. çok sıcak suyla duş aldıktan sonra, temiz pijamalar ve yeni değişmiş yumoş kokulu nevresim takımı içinde dünyanın en huzurlu uykusunu uyuyorum..

maalesef şeftali ve kayısıya tüylü oldukları için dokunamıyorum ve kabuklu bir şekilde yiyemiyorum. ama gelin görün ki benim en sevdiğim yaz meyvesi şöyle kocaman sulu sulu şeftaliler. Of çok yaman bir çelişki bu!

Evde tam 3 koca dolap kıyafet ve 1 dolap ayakkabım olmasına rağmen bir türlü giyeceğim kıyafete karar veremiyorum.

Telefonla konuşmayı sevmiyorum. Sadece gerektiğinde kullanılması taraftarıyım.

Çok fanatik Galatasaraylıyım, kocam da fenerli ve bizim GS-fb kavgalarımız küfürleşmeye kadar gidebiliyor bazen :) Geçen gün iddaa'ya girdik kaybedersem ne isterse yapcaktım. Fenerli olcaksın dedi ama olmadım tabi mızıkçılık yaptım.

Cuma günleri bilimum eğlenceyi çok ama çok sevmeme rağmen gece 1den sonra hep uykum geliyor.. Daha eğlence yeni başlamışken eve gidip uyumak, tüm gün topuklular içinde şıkışan minik ayaklarımı rahat ettirmek istiyorum.

Sabah kahvaltısında çok zararlı olduğunu bildiğim halde light kola içmeye bayılıyorum.
Günün her saati bol miktarda peynir tüketme kapasitesine sahibim.. yanında hiç bişey olmadan ya da kolayla peynir yemek en büyük zevklerimden biri..


daha çok var ama tırsmayın diye taksit taksit yazıcam ;)

*** Bu arada haftanın en illet günü Çarşamba öğleden sonrayı da yarı yarıya tamamlamış bulunuyoruz.. Hepinize şimdiden geçmiş olsun.. Haftasonu çabucak gelsin.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder